Kontaktujte nás: +421 910 499 910 | info@siberiahaus.sk facebook.com/penzionsiberiahaus
0,00 €

Objav čarovný relax

uprostred nedotknutej prírody

Naša myšlienka zceliť - využiť náš zápal pre gastronómiu & hoteliérstvo a záľubu v prírode padla na Osturňu. Ide o jednu z najdlhších dedín na Slovensku. Po našom príchode do tejto veľkrásy, pýtali sme sa sami seba, či sa tu zastavil čas. A vlastne to podľa nás každý občas potrebuje. Žijeme v dobe, kedy máme buď čas na všetko alebo poväčšine na nič. 

Už od prvých individuálnych ciest, sme cítili v sebe entuziazmus a chuť pôsobiť raz aj na tej druhej strane. Podarilo sa to. To, čo nás k tomu doviedlo, je zaiste aj pachuť z komercie a strojového pôsobenia niektorých gastronomických štýlov. Očaril nás domácky spôsob hoteliérstva. Našim zákazníkom ponúkame a chceme dávať relax a energiu v podobe, z ktorej si odnesú elán dobrého zážitku. Sme názoru, že pozitívnym spôsobom sa dá všetko vyriešiť, a tak rôzne nadslužby ako sú (skorý check-in, individuálna večera/raňajky na presnú hodinu, akcie na bare v prípade dlhého pobytu, zľavy pre hostí so sibírskou tematikou, či servis na izbu, atď...) poskytujeme buď automaticky bezplatne, alebo za veľmi výhodnú cenu. 

Nejde nám o obrovský rozmach, ale skôr o radosť z práce a postupné napredovanie, preto radi sme aj za každý nápad či pripomienku, ktorá by mohla buď zlepšiť naše služby, alebo minimálne spríjemniť Váš aktuálny či ďalší pobyt u nás.